Velikonoce v Altöttingu 2022

Termín: 14. – 18. 4. 2022
Věk: 16 – 30 let
Přihláška: Odkaz
Kontakt: tomas.keberle@gmail.com
Událost: Odkaz

Pokud plánuješ jet jinak, než společným autobusem a nenapsal/a jsi to do přihlášky, dej nám to prosím obratem vědět. Díky!

Vzhledem ke covidové situaci je nutné mít s sebou potvrzení o bezinfekčnosti, tedy potvrzení o očkování nebo platném negativním testu, popř. o prodělání nemoci.

Očkování musí být buď třemi dávkami, nebo u dvou dávek max. 270 dnů (9 měsíců) od 2. dávky. (U čerstvě očkovaných platí až po 14 dnech od podání.)

Testy: Uznává se lékařské potvrzení či negativní výsledek testu na SARS-COV-2, který byl proveden nejvýše 48 hodin před příjezdem. Doklad musí být v německém, anglickém, španělském, italském či francouzském jazyce.

Potvrzení o nemoci: doklad o prodělané nemoci SARS-COV-2 se musí opírat o pozitivní PCR, od jehož provedení uplynulo více než 28 a zároveň méně než 90 dní. Musí být v německém, anglickém, španělském, italském či francouzském jazykem jazyce.

Podrobnější informace k bezinfekčnosti nalezneš pod odkazem:
https://www.mzv.cz/berlin/cz/viza_a_konzularni_informace/pravidla_pro_vstup_do_nemecka_z_cr_s.html

Jsi-li mladší 18 let, nezapomeň si vyplněný a podepsaný formulář.

Těšíme se na společně prožitý velikonoční čas.
Pokud budeš potřebovat, neváhej se na nás obrátit. Kontakty nalezneš rovněž v příloze.

Za organizátory Tě moc zdraví
Aleš a Veronika Zezulovi
tel. č. +420 725 64 64 64
nebo  +420 725 64 64 65

Osterforum Altötting je jedinečnou možností, jak prožít Velikonoce 🕊. Skrze tyto svátky se nám do srdcí zapisuje skutečnost, že On je opravdu živý – a to v každém z nás 🤍. I ty se můžeš přidat k dalším stovkám mladých lidí ze všech možných koutů světa a prožít tento čas zase trochu jinak. Ztišení v osobní modlitbě a sdílení ve společenství tak může být cestou pro hlubší poznání Jeho lásky k Tobě. Neváhej a pojeď s námi! Po dvouletém půstu od větší akciček máme určitě všichni co dohánět!🕺💃🏿🥂

Čeká Tě duchovní program, přednášky, workshopy a prostor pro chill out 💆🏼‍♀️. Zároveň je každý den i něčím specifický. Ve čtvrtek bývá na večeři tortilla, kterou nikdo neumí správně zabalit 🌯. Taky často uslyšíš slovo “Willkommen” (Vítejte) – a už umíš první slovo německy! 💪🏻 Pátek je ve stylu “Stille” (ticha) a bude prostor symbolicky odevzdat své starosti na kříž. V sobotu bude příležitost se pobavit, posdílet, pomodlit, prostě na co budeš mít náladu. Večer se nezapomeň “Schick machen” (vyfiknout). Bude společná vigílie, která začne při svíčkách a skončí oslavou zmrtvýchvstání za zvuku trumpet 🙌🏻. Bude následovat koncert a párty 🎉, po které možná budeš ve slovníku potřebovat slovo “Ich habe verschlafen” (zaspal/a jsem). Ale to nevadí, brunch bývá minimálně do 12 👌🏻. Bude to radostný den. V pondělí ještě zajdeme na mši, pro oběd a vydáme se zpět domů. Tschüss! (Čús) 👋🏻

TLTR?
Čtvrtek 🚌🌿🍷🟡
Pátek 🌑 ✝🧎🏼‍♂️❤️
Sobota 🤷🏼‍♂️🤷🏻‍♀️ 🔜 💅🏻🕯🎺🧖🏽‍♂️🍾
Neděle 😴🥨🥓🙌🏻
Pondělí 👋🏻🥲🚌

A pak zase za rok! 🤍

SPOLEČENSTVÍ

Nemusíš být sám! Seznam se s lidmi, se kterými je zábava a zároveň s nimi můžeš sdílet své životní radosti i strasti. Pokud jedeš do Altöttingu poprvé, neboj se – potkáš mnoho fajn lidí.

LITURGIE

Liturgie je místem, kde se člověk setkává s Bohem. Otevírá nás hluboké radosti, kterou v každodenním životě nezažijeme. Přijď a přesvědč se na vlastní oči!

HUDBA

Hudba k nám mocně promlouvá a pomáhá vyjádřit se tam, kde slova nestačí. Nech se unést melodiemi, které doprovází liturgii i tichou modlitbu tvého srdce.

DOBIJ SI BATERKY

Život nám toho nabízí hodně, ale přesto je někdy unavující a může nás tížit. Dopřej si čas nadechnout se, přemýšlet a naslouchat sobě i tomu, co ti říká Bůh.

PARTY

Velikonoce by měly být největší oslavou církevního roku, a právě takto se je chystáme oslavit. Buď připraven na super hudbu, radostné chvály, tanec a na nedostatek spánku :-).

Praktické informace

Cena

  • 1000 Kč za dopravu (platí se jako záloha po el. přihlášení)
  • 75 euro za setkání (platí se při odjezdu v eurech)

Pokud chceš jet, avšak máš problém s penězi, ozvi se nám a můžeme se pokusit to spolu nějak vyřešit 🙂

Společná doprava bude zajištěna autobusem. Odjezd na Zelený čtvrtek 14. 4. v 9.00, návrat na Velikonoční pondělí večer.

Ubytování

Ubytování je zajištěno společně v tělocvičnách rozdělených na holky a kluky. Budeš potřebovat vlastní karimatku a spacák. Případně si můžeš z vlastní iniciativy zajistit ubytování jiné.

S sebou

  • karimatku
  • spacák
  • bibli
  • osobní věci
  • malé rádio se sluchátky, nebo mobil s rádiem a sluchátka. Skrz něj můžeš poslouchat překlad

Za účastníky mladší 18 let se musí zaručit někdo plnoletý.

Zde nalezneš formulář, který nám musíš donést při odjezdu autobusem.

Očkování/test

Podmínky nutné pro vstup do Německa z důvodu pandemie Covid 19 budou upřesněny podle aktuálního vývoje.

Další info?

Máš otázky? Napiš na tomas.keberle@gmail.com, rádi odpovíme, když to budeme vědět 🙂 !

Nejnovější příspěvky

Honza Napsal(a):