Mladí

KDY: Obvykle 3. středu v měsíci, v 19:00
KDE: Lidická 24, Brno nebo kostel sv. Tomáše

Otevřené společenství pro mladé, přijď se podívat, o co jde!

Člověk je stvořen pro společenství. Nebýt sám…

Je to dobré, když se člověk nemusí stydět před ostatními říct, že věří v Boha, nebo že se o víru zajímá. Můžeme i sdílet svoje starosti, strachy, radosti a díky a nebát se, že to bude někdo posuzovat. To, co nás navzájem táhne k sobě, jsou věci, které máme společné. Proto se lidi tak často baví o počasí… S Bohem je skvělé, že On je to, co máme společné.

Právě teď dostáváš VIP pozvánku zažít víc, než jsi možná od Boha čekal. Čeká Tě navíc parta lidí, kteří Tě obejmou svou upřímností a přivítají svým úsměvem. Čeká Tě modlitba, která možná bude jiná, než jakou si ji představuješ, nebo jakou Tě ji naučili doma nebo ve škole. Budeš si moci poslechnout zajímavé věci, které Ti potvrdí, že víra není hloupá a chce to i Tvůj rozum. Čeká Tě osobní setkání s Bohem… Že se na to necítíš?! Přiber s sebou i nějaké kámoše!

Tak přijď! Klidně to jednou jen tak omrknout 😉

Setkáváme se jedenkrát za měsíc – vždycky třetí středu v měsíci, kdy se koná některé naše setkání (teda kromě prázdnin, to jezdíme na letní fóra). Začíná se v 18:50 na Lidické 24 v Brně (vedle Raiffeisen banky, zvonek Emmanuel – přízemí), nebo v kostele sv. Tomáše na Moravském náměstí. Témata jednotlivých setkání najdeš na stránce Aktuálně nebo na našem Facebookovém či instagramovém profilu.

Kdyby Tě cokoliv zajímalo, chtěl/a ses na cokoliv zeptat nebo nám třeba navrhnout téma, o kterém by ses rád/a dozvěděl /a více, neváhej se nám ozvat!

Kontakt: mladi@emmanuel.cz

Letní fórum mladých

Každý rok v létě se mladí z mnoha zemí setkávají, aby se společně modlili a vzájemně se povzbudili. Sdílejí se o životě s Ježíšem v malých skupinkách, zamýšlejí se nad různými tématy z duchovního života a diskutují na aktuální témata. Nechybí samozřejmě ani společná zábava a možnost vyzkoušet si konverzaci v cizích jazycích.

Kde se setkáváme?

Vždy na nějakém poutním místě, které je nějak spojeno s komunitou. Paray-le-Monial, místo zjevení Ježíšova milujícího Srdce je také srdcem celé komunity. Polská Čenstochová a německý Altötting jsou mariánská poutní místa a mladí z komunity se tam rádi setkávají právě pod ochranou Matky Boží.