Teenies

KDY: každou druhou sobotu v měsíci, v 9:00
KDE: Lidická 24, Brno

Je ti 12–15 let? Máme pro tebe otevřené společenství. Přijď mezi nás!

1x za měsíc pro nás členové Komunity Emmanuel připravují program na celý den. Někdy je to výlet, někdy strávíme čas v domě na Lidické 24, je to různé.

  • Možná přemýšlíš, proč vůbec chodit do kostela, proč se modlit, jaký to má všechno smysl?
  • Možná se tě ptají kamarádi na víru a Ty najednou nevíš, co jim odpovědět?
  • Možná, že sleduješ zpovzdálí svého věřícího kamaráda nebo kamarádku a říkáš si, že bys chtěl poznat toho Boha, ve kterém mají tu nekonečnou naději?

Řekni NE! svému strachu z neznáma. Překonej tu chvíli, kdy je třeba se rozhodnout, a přijď na naše setkání Teenies. Čeká Tě modlitba, která možná bude jiná, než si ji představuješ, nebo jakou tě naučila babička. Bůh nám dal i hudební nástroje, abychom mu mohli děkovat! 🙂 Budeš si moci poslechnout zajímavé věci, které Ti potvrdí, že víra není hloupá a chce to i Tvůj rozum. Čeká Tě osobní setkání s Bohem… Že se na to necítíš?! Neboj, společně si i zasportujeme a povykládáme.

Čekáme Tě každou 2. sobotu v měsíci (kormě prázdnin) na Lidické 24 v 9:00, konec volný, nejpozději v 18 hodin. Pošli mail s názvem „Teenies“ na vferbyova@seznam.cz  ideálně týden předem, abychom s Tebou počítali a aby na Tebe na L24 čekal i oběd (to se hodí) 🙂

Kontakt: Vlaďka a Luboš Ferbyovi