Společenství mladých 16-24

KDY: každou třetí středu v měsíci, v 19:00
KDE: Lidická 24, Brno

Otevřené společenství pro mladé, přijď se podívat o co jde!

Znáš ten ulehčující pocit, když řekneš: „Ty taky?“ Čím to je, že je tak příjemný?

Je to tím, že člověk je stvořen pro společenství. Nebýt v tom sám. Nebýt sám…

Je to paráda, když se člověk nemusí stydět před ostatními říct slovo víra či sdílet svoje starosti, strachy, radosti a díky, aniž by se musel bát, že ho budou soudit, byť i jen nechápavým pohledem. To, co nás lidi navzájem táhne k sobě jsou věci, které máme společné. Proto se lidi tak často baví o počasí. S Bohem je skvělé právě to, že On je to, co máme společné. A není nic lepšího, než mít za to společné dokonalou Lásku, která naplňuje jednotu, po které naše srdce touží.

Teď, když čteš tyhle řádky, právě dostáváš VIP pozvánku zažít víc než jsi možná kdy od Boha čekal. Čeká Tě parta lidí, kteří Tě obejmou svou upřímností a pohladí svým úsměvem. Čeká Tě modlitba, která možná bude jiná, než jakou si ji představuješ, nebo jakou Tě ji naučili. Bůh nám dal i hudební nástroje! 🙂 Budeš si moci poslechnout zajímavé věci, které Ti potvrdí, že víra není hloupá a chce to i Tvůj rozum. Čeká Tě osobní setkání s Bohem… Že se na to necítíš?!

Oukej, půjdeme out.. Spácháme společně nějaký sport ;-), pojedeme na víkendovku, půjdeme na fajn film, uspořádáme společně něco, z čeho budeme mít dobrý pocit… Tak přijď – chození nebolí :).

Je to pro všechny, kteří mají chuť přijít. Vezmi s sebou i kamarády!

Setkáváme se jedenkrát za měsíc vždy třetí středu v měsíci. Začíná se v 18:50 na Lidické 24 v Brně (vedle Raiffeisen banky). Témata jednotlivých setkání najdeš na stránce Aktuálně.

Pokud nejsi z Brna a měl bys problém s dopravou domů, vždy před setkáním se ozvi na adresu mladi.emmanuel@gmail.com – můžeme zajistit přespání.

Kontakt: mladi.emmanuel@gmail.com

Nejnovější příspěvky

Maňa Napsal(a):

Již nelze přidávat komentáře.