AKTUÁLNĚ: dopis účastníkům — Velikonoce v Altöttingu

Dopis účastníkům

Milí účastníci, jsme moc rádi, že jste se přihlásili na mezinárodní Velikonoční fórum mladých v Altöttingu!

Zde posíláme několik důležitých informací, věnujte jim, prosím, pozornost.

Setkání se koná v termínu 29. 3.­ — 2. 4. 2017.

Doprava

Doprava je zajištěna autobusem z Brna. Autobus bude odjíždět ve čtvrtek 29. 3. v 9.00 z Brna od restaurace Bohemia (Janáčkovo divadlo). Sraz všech účastníků je v 8.45. Prosím, přijď přesně! Předpokládaný návrat bude v pondělí 2. 4. po 19.00 tamtéž.

Pokud si zajišťuješ dopravu sám a neuvedl/a jsi to v přihlášce, tak nám to dej co nejrychleji vědět!

Platba

Nemáš-li ještě zaplacenou zálohu 1000 Kč za autobus, učiň tak, prosím, obratem na účet číslo 1024008845/5500, VS: 29042018. Ti, kteří jedou do Altöttingu po vlastní ose, tuto zálohu platit nemusí. Kdo jede autobusem pouze jednu cestu, platí 500 Kč.

U autobusu budeme vybírat doplatek za setkání 75 €. Tuto částku budeme potřebovat přesně.

Od těch, kteří pojedou po vlastní ose, doplatek vybírat nebudeme. Zaplatí jej po svém příjezdu na místě registrace vždy za celou posádku auta či za skupinu, se kterou přijedou. Na registračním místě také obdrží program, stravenky apod.

Pojištění

Cestovní připojištění si zajišťuje každý sám, nebude se zařizovat hromadně.

Ubytování

Všichni přihlášení mají automaticky zajištěno ubytování v tělocvičně. Je třeba mít vlastní karimatku a spacák, případně malý polštářek a špunty do uší.

Strava

Jídlo je zajištěno 3x denně ­ snídaně, oběd, večeře. U každého jídla je možná vegetariánská, bezlepková a bezlaktózová verze. Složení jídel u výdeje stravy vypsáno – pokud jsi na něco alergický, hlídej si, prosím, tyto informace při výdeji jídel.

Překlad

Překlad do češtiny nebo slovenštiny bude zajištěn po celou dobu setkání. Potřebuješ tedy rádiový přijímač se sluchátky (mobil, mp3 přehrávač, kapesní rádio…). Nezapomeň si jej vzít – jinak nebudeš mít jak poslouchat překlad!

 

Co ještě s sebou

S sebou potřebuješ platný cestovní pas nebo občanský průkaz (v příručním zavazadle do autobusu) a kartičku pojišťovny. Dále si vezmi jídlo na cestu, spacák a karimatku (pokud budeš spát v tělocvičně). Program probíhá na různých místech, je dobré mít s sebou batůžek na osobní věci. Doporučujeme vzít si teplé oblečení, láhev na vodu, pláštěnku nebo deštník. Další věci podle vlastního uvážení.

Jak je to s nezletilými?

Za účastníky mladší 18 let se musí zaručit někdo plnoletý, kdo jede také na tuto akci a je ubytován na stejném místě. Zde je ke stažení příslušný formulář. Ten je potřeba vyplnit a podepsaný od rodičů (zákonných zástupců) a od osoby, která se za mladistvého zaručuje, přinést na sraz, kde bude vybírán. Je to nutné k tomu, abys mohl/a na akci jet. Pokud jsi nezletilý a neznáš nikoho, kdo by se za tebe zaručil, dej nám vědět, nějak to vyřešíme.

Upozornění

Velikonoce v Altöttingu jsou duchovní akcí. Velkou část programu zaujímají přednášky, modlitba, půst a rozjímání v tichu. Je žádoucí, aby se ti, kteří se přihlásí, účastnili společného programu ­ v tom je totiž smysl celé této akce. Organizátoři akce si nepřejí, aby účastníci setkání konzumovali alkohol a jiné podobné látky. Výjimku tvoří společný slavnostní přípitek po vigilii vzkříšení.

 

V případě jakýchkoliv nejasností se neboj na nás obrátit.

Těšíme se na setkání s Tebou v Altöttingu!

Za organizátory

Aleš a Veronika Zezulovi

mobil: 725 64 64 64 email: a.zezula@centrum.cz

 


Termín: 29. 3. — 2. 4. 2018
Věk: 16 – 30 let
Přihláška: už je uzavřená 🙁
FB: událost

Už jsi někdy slavil Velikonoce ve společenství s více než pětistovkou mladých lidí z celého světa?

Pokud chceš uvidět věci, které jsi dosud neviděl, vyzkoušet, co jsi ještě nevyzkoušel, nenech si ujít tuto příležitost a pojeď s námi! Prožiješ Velikonoce naprosto jedinečným způsobem.

“Dokud neuvidím, neuvěřím”

Pokud chceš uvidět věci, které jsi dosud neviděl, vyzkoušet, co jsi ještě nevyzkoušel. Už jsi někdy slavil Velikonoce ve společenství s více než pětistovkou mladých lidí z celého světa? Nenech si ujít tuto příležitost a pojeď s námi do Altöttingu na Velikonoční fórum 2018. Prožiješ Velikonoce naprosto jedinečným způsobem.

Z popela k vítězství / Ze smrti k životu

Termín: 29. 3. — 2. 4. 2017
Věk: 16 – 30 let

 

SPOLEČENSTVÍ

Nemusíš být sám! Seznam se s lidmi, se kterými je zábava a zároveň s nimi můžeš sdílet své životní radosti i strasti. Pokud jedeš do Altöttingu poprvé, neboj se – potkáš mnoho fajn lidí.

 

LITURGIE

Liturgie je místem, kde se člověk setkává s Bohem. Otevírá nás hluboké radosti, kterou v každodenním životě nezažijeme. Přijď a přesvědč se na vlastní oči!

 

HUDBA

Hudba k nám mocně promlouvá a pomáhá vyjádřit se tam, kde slova nestačí. Nech se unést melodiemi, které doprovází liturgii i tichou modlitbu tvého srdce.

 

DOBIJ SI BATERKY

Život nám toho nabízí hodně, ale přesto je někdy unavující a může nás tížit. Dopřej si čas nadechnout se, přemýšlet a naslouchat sobě i tomu, co ti říká Bůh.

 

PARTY

Velikonoce by měly být největší oslavou církevního roku, a právě takto se je chystáme oslavit. Buď připraven na super hudbu, radostné chvály, tanec a na nedostatek spánku :-).

 

Praktické informace

Cena

  • 1000 Kč za dopravu (platí se jako záloha po el. přihlášení)
  • 75 euro za setkání (platí se při odjezdu v eurech)

Pokud chceš jet, avšak máš problém s penězi, ozvi se nám a můžeme se pokusit to spolu nějak vyřešit 🙂

Společná doprava bude zajištěna autobusem. Odjezd na Zelený čtvrtek 29. 3. v 9.00, návrat na Velikonoční pondělí večer.

Ubytování

Bude zajištěno v tělocvičně ve vlastním spacáku. Kdo by si chtěl objednat hotel nebo penzion, nechť tak učiní sám.

S sebou

  • karimatku
  • spacák
  • bibli
  • osobní věci
  • malé rádio se sluchátky, nebo mobil s rádiem a sluchátka. Skrz něj můžeš poslouchat překlad

Za účastníky mladší 18 let se musí zaručit někdo plnoletý.

Zde nalezneš formulář, který nám musíš donést při odjezdu autobusem.

 

Nejnovější příspěvky

Honza Napsal(a):