Středeční večer 15. 2. tentokrát jinak — pomoc potřebným

BACHA, ZMĚNA!

SRAZ: 18:30 v sakristii sv. Tomáše v Brně!
S SEBOU: Svačinu či něco, čím byste chudé chtěli obdarovat 🙂

Naše středeční večery možná znáš. Ale bacha, časy se mění! Tentokrát totiž nezačneme na Lidické, ale v sakristii kostela sv. Tomáše už v 18:30.

A co se vlastně bude dít? Vyrazíme do ulic! 🙂 A necháme na Tvé představivosti, co vymyslíš, že by mohlo pomoci chudým lidem, které venku potkáme.

V 18:30 se setkáme v sakristii sv. Tomáše, kde se společně pomodlíme, rozdělíme do menších skupinek a vše ještě jednou upřesníme. Iniciativa bude jen na Tobě. Můžeš si připravit a někomu jednoduše darovat svačinu, můžeš někoho někam pozvat, popovídat si. Žádná varianta není špatná! Poté se opět společně setkáme v komunitním domě na Lidické 24 na krátké chvály a agapé, kde budeme mít prostor se sdílet své zážitky.

Teenies to mají ještě jinak — sraz v 18.20. u vchodu do McDonald na Masarykově ulici (kdo jde od nádraží, tak po levé straně ulice). Odtud půjdeme společně na Římské náměstí, kde budeme společně s komunitou Sant Egidio rozdávat jídlo a prožijeme s nimi jejich službu potřebným. Pokud chcete vzít něco dobrého s sebou, bude super. Těšíme se 🙂

Těšíme se na Tebe a na všechna setkání a rozhovory, které nás čekají!

Nejnovější příspěvky

Honza Napsal(a):