Letní forum mladých CZĘSTOCHOWA 2019

Termín: 14. – 19. července 2019
Přihláška: tady, do 30. června
Věk: 16 — 30 let
Cena: varianty 70€ až 110€ + 1000Kč autobus

Pojeď s námi v létě na mezinárodní setkání mladých — Forum Czestochowa 2019!

Setkání se koná v termínu 14. – 19. 7. 2019. Autobus bude odjíždět v neděli 14. 7. z Brna od Janáčkova divadla. Čas odjezdu ještě upřesníme Návrat bude v pátek 19. 7.

Varianty ubytování:

A3 – economy 70€– obsahuje: účastnický poplatek, snídaně, obědy, večeře, společné spaní, oddělená společně sdílená sprcha (typicky tělocvična, škola)

A2 – standard 85€– obsahuje: účastnický poplatek, snídaně, obědy, večeře, společné spaní, zřejmě menší prostor, sprcha (typicky hostel, pokoje na ubytovnách)

A1 – comfort 110€– obsahuje: účastnický poplatek, snídaně, obědy, večeře, buňka dvou pokojů se společně sdílenou sprchou (typicky VŠ kolej)

Zálohu 1000,- Kč za autobus je potřeba zaplatit  převodem na účet do 4.7.
Zrušení přihlášky na akci je možné do 4.7. po tomto datu již zaplacenou zálohu za autobus nemůžeme vrátit.

S sebou potřebuješ platný doklad, který jsi nahlásil při registraci – tedy pas nebo občanku kartičku pojišťovny (v příručním zavazadle do autobusu).

Cestovní pojištění se nebude zařizovat hromadně, každý si je zajišťuje sám.

Všechny nezletilé prosíme o vyplnění tohoto formuláře. Vyplňte anglický originál, který budeme odevzdávat (orientační český překlad je zde, ale je pouze informativní).

Každý, kdo dosud není plnoletý, potřebuje dospělou osobu (stejného pohlaví), která za něj bude po dobu akce zodpovídat. Pokud nikoho neznáš, tak se nám, prosím, co nejdříve ozvi, abychom Ti mohli někoho plnoletého najít.

POZOR! Vyplněný formulář v anglické verzi je k odjezdu nutný, bude se vybírat u autobusu, nezapomeň tedy na něj!

Dále potřebuješ jídlo na cestu, spacák a karimatku, rádio se sluchátky (mp3 či mobil) na poslouchání překladu, případně nějaké zloté na vlastní útratu.

V Čenstochové budeme spát pravděpodobně ve škole nebo v tělocvičně. Program probíhá na různých místech, místa ubytování jsou přístupná pouze přes noc. Doporučujeme vzít si teplé oblečení pro případ špatného počasí, láhev na vodu, pláštěnku.

Další věci si vezmi podle svého uvážení.

Jídlo je zajištěno 3x denně — snídaně, oběd, večeře

Chtěli bychom apelovat na všechny, (zvlášť na ty, kteří nejsou plnoletí), aby nekonzumovali alkohol a jiné omamné látky.

Na všechny se moc těšíme.

V případě jakýchkoliv nejasností se neboj na nás obrátit.

Za organizátory Ondřej & Václava Bakešovi

mobil: 728 618 518 nebo 723 792 375

e-mail: mladi@emmanuel.cz

Nejnovější příspěvky

Honza Napsal(a):