Otevřené společenství

Teenies (1x-15 let)

  • Možná, že přemýšlíš, proč vůbec chodit do kostela, proč se modlit, jaký to má všechno smysl..?
  • Možná se tě ptají kamarádi na víru a Ty najednou nevíš, co jim odpovědět..
  • Možná, že sleduješ z povzdálí svého věřícího kamaráda nebo kamarádku a říkáš si, že bys chtěl poznat toho Boha, ve kterém mají tu nekonečnou naději..

Znáš ten ulehčující pocit, když řekneš: „Ty taky?“ Čím to je, že je tak příjemný?

Je to tím, že člověk je stvořen pro společenství. Nebýt v tom sám. Nebýt sám…

Řekni NE! svému strachu z neznáma. Překonej tu malou chvíli, ve které se stačí jen rozhodnout. Učiň ten první krok – kroky nebolí – a přijď na naše setkání Teenies. Čeká Tě modlitba, která možná bude jiná, než jakou si ji představuješ, nebo jakou Tě ji naučila babička. Bůh nám dal i hudební nástroje, abychom mu mohli děkovat! 🙂 Budeš si moci poslechnout zajímavé věci, které Ti potvrdí, že víra není hloupá a chce to i Tvůj rozum. Čeká Tě osobní setkání s Bohem… Že se na to necítíš?!

Oukej, půjdeme out.. Spácháme společně nějaký sport ;-), pojedeme na víkendovku, půjdeme na fajn film, uspořádáme společně něco, z čeho budeme mít dobrý pocit… Tak nedělej Zagorkuuu a přijď! 😉

Čekáme Tě každou 3. středu v měsíci na Lidické 24 v 18:50 (začátek v 19:00), konec kolem 20:30. Témata jednotlivých setkání najdeš na stránce Aktuálně.

Kontakt: Vlaďka a Luboš Ferbyovi

mail: vferbyova@seznam.cz    mobil: +420 773 651 112

Středeční setkání mladých (16-2x let)

Znáš ten ulehčující pocit, když řekneš: „Ty taky?“ Čím to je, že je tak příjemný?

Je to tím, že člověk je stvořen pro společenství. Nebýt v tom sám. Nebýt sám…

Je to paráda, když se člověk nemusí stydět před ostatními říct slovo víra či sdílet svoje starosti, strachy, radosti a díky, aniž by se musel bát, že ho budou soudit, byť i jen nechápavým pohledem. To, co nás lidi navzájem táhne k sobě jsou věci, které máme společné. Proto se lidi tak často baví o počasí. S Bohem je skvělé právě to, že On je to, co máme společné. A není nic lepšího, než mít za to společné dokonalou Lásku, která naplňuje jednotu, po které naše srdce touží.

Teď, když čteš tyhle řádky, právě dostáváš VIP pozvánku zažít víc než jsi možná kdy od Boha čekal. Čeká Tě parta lidí, kteří Tě obejmou svou upřímností a pohladí svým úsměvem. Čeká Tě modlitba, která možná bude jiná, než jakou si ji představuješ, nebo jakou Tě ji naučili. Bůh nám dal i hudební nástroje! 🙂 Budeš si moci poslechnout zajímavé věci, které Ti potvrdí, že víra není hloupá a chce to i Tvůj rozum. Čeká Tě osobní setkání s Bohem… Že se na to necítíš?!

Oukej, půjdeme out.. Spácháme společně nějaký sport ;-), pojedeme na víkendovku, půjdeme na fajn film, uspořádáme společně něco, z čeho budeme mít dobrý pocit… Tak přijď – chození nebolí :-).

Je to pro všechny, kteří mají chuť přijít. Vezmi s sebou i kamarády!

Setkáváme se jedenkrát za měsíc vždy třetí středu v měsíci. Začíná se v 18:50 na Lidické 24 v Brně (vedle Raiffeisen banky). Témata jednotlivých setkání najdeš na stránce Aktuálně.

Pokud nejsi z Brna a měl bys problém s dopravou domů, vždy před setkáním se ozvi na adresu mladi.emmanuel@gmail.com – můžeme zajistit přespání.

Kontakt: mladi.emmanuel@gmail.com