Informace pro ty, kdo s námi jedou na Světové dny mládeže v Polsku

  • Setkání se koná v termínu 20. – 31. 7. 2016. Autobus bude odjíždět ve středu 20. 7. v 7:30 z Brna od restaurace Bohemia (Janáčkovo divadlo). Sraz je v 7:00. Prosíme, přijď přesně! Návrat bude v neděli 31. 7. přibližně ve 20:00 tamtéž.
  • S sebou potřebuješ platný doklad, který jsi nahlásil při registraci – tedy pas nebo občanku a kartičku pojišťovny (v příručním zavazadle do autobusu).

Cestovní pojištění se nebude zařizovat hromadně, každý si je zajišťuje sám.

Každý, kdo dosud není plnoletý, potřebuje dospělou osobu, která za něj bude po dobu akce zodpovídat. Pokud nikoho neznáš, tak se nám, prosím, co nejdříve ozvi, abychom Ti mohli někoho přidělit.

POZOR! Vyplněný formulář v anglické verzi je k odjezdu nutný, bude se vybírat u autobusu, nezapomeň tedy na něj!

  • Dále potřebuješ jídlo na cestu, spacák a karimatku, rádio se sluchátky (mp3 či mobil) na poslouchání překladu, případně nějaké zloté na vlastní útratu.
  • V Čenstochové budeme spát pravděpodobně v rodinách, v Krakově ve škole nebo
    v tělocvičně. Program probíhá na různých místech, na místech ubytování jsme pouze přes noc. Doporučujeme vzít si teplé oblečení pro případ špatného počasí, láhev na vodu, pláštěnku.

Další věci si vezmi podle svého uvážení.

  • Jídlo je zajištěno 3x denně-snídaně, oběd, večeře – při každém jídle je většinou možné vzít si něco s sebou na svačinu.
  • Chtěli bychom apelovat na všechny, kteří nejsou plnoletí, aby nekonzumovali alkohol a jiné podobné látky.

A na závěr ještě jedno důležité pozvání:

V úterý 19.7. v 17:30 bude v kostele sv. Tomáše v Brně mše s modlitbou za požehnání této naší akce společně se studenty z EVANGELIZAČNÍ ŠKOLY z německého Altoettingu. Poté jsou všichni zváni na malé pohoštění, kde bude možnost seznámit se mezi sebou a se studenty (14 děcek z deseti různých zemí), kteří také jedou na setkání do Čenstochové a Krakova. Máš-li čas, určitě přijď, bude to super!

Na všechny se moc těšíme.

V případě jakýchkoliv nejasností se neboj na nás obrátit.

Za organizátory

Aleš a Veronika Zezulovi

mobil: 725 64 64 64 nebo 725 64 64 65

e-mail: v.zezulova@centrum.cz

Nejnovější příspěvky

Honza Napsal(a):